Köylü Tarım Makineleri San. Tic. Ltd. Şti.
 
 
Hakkımızda 

1964 yılında Özer Makine ismiyle kurulan firma 1981 yılında Karatay Sanayisine taşınarak ticari ismini Köylü Tarım Makineleri olarak  değiştirmiştir. 1995 yılında şirketleşen Köylü Tarım 1997'de 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde halen faaliyetini sürdürdüğü fabrikasına taşınmıştır. Köylü Tarım Makineleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1.800 m² kapalı toplam 4.000 m² bir alanda üretimini sürdürmektedir.

Tüm ürünleri TSE ve TÜVCert kriterlerine göre üreten Köylü Tarım, yüksek kalite standartlarındaki ürünlerini uygun fiyatlarla Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri ve 250'nin üzerindeki bayileri aracılığı ile müşterilerine arz etmektedir. Köylü Tarım, başta Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Ukrayna, Uruguay, Bulgaristan, Makedonya, Suriye, İran, Irak, Azerbaycan ve Yemen olmak üzere 4 kıtadan pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kurulduğu günden beri sürekli gelişim felsefesi ile hareket eden Köylü Tarım, sürekli geliştirdiği üretim teknolojisinin yanı sıra insan kaynaklarına da yatırım yaparak daima en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

     

Copyright © 2013 Köylü Tarım Makineleri San. Ltd. Şti.
DESIGNPORT